Chápadlá špionáže siahajú pravdepodobne až na bratislavské vianočné trhy

Chápadlá špionáže siahajú pravdepodobne až na bratislavské vianočné trhy

PožiarePrávne predpisyRôzne

Táto správa nie je založená na nevedomosti zainteresovaných strán, ale na ich nekompletnosti, čo vylučuje povahu tejto správy ako „poplašnej“ či nedaj Bože „podnecujúcej nepokoje národa voči hlupákom“

Napriek vyhosteniu istého diplomata z Bratislavy, nám do našej redakcie stále prichádzajú nové odhalenia o tom, ako sa napriek požiaru a výbuchu plynovej bomby na vianočných trhoch v Bratislave stále chceme dočkať ešte väčšej udalosti. My ostatní (nežijúci v „paštikárni“) sa čudujeme, že ešte aj po tomto incidente, niekto (mesto Bratislava) napomáha umiestneniu ohrozujúcich systémov na vianočných trhoch v Bratislave.
Prekvapuje nás to o to viac že, novozvolený primátor príslušnej mestskej časti Bratislava nám odpísal toto, ako reakciu na článok Požiar na vianočných trhoch v Bratislave je príčinou totálneho nezáujmu o požiarnu ochranu:

Ďakujem, pán Gilian, prečítal som si!
„Tento rok zostanú Vianočné trhy tak, ako ich zazmluvnil magistrát Iva Nesrovnala, ale to, čo chcem určite po nástupe do funkcie spraviť je, že preveríme všetky bezpečnostné a protipožiarne opatrenia. Takáto situácia sa nesmie zopakovať, ani teraz, ani nikdy v budúcnosti.
Ďakujem
Matúš Vallo“

Foto nášho „bratislavského udavača“ len dokazuje, že nekompetentnosť primariátu mesta Bratislava je nekonečná.
Ten Bratislavský „udavač napísal“
„Na vianočných trhoch v Bratislave by sa mala hrať hra o spočítanie tlakových nádob vo vonkajšom zhromažďovacom priestore a vyhodnotiť kto sa trafí.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.