Spolupracujme na zlepšení požiarnej bezpečnosti – európska kampaň

Požiarne konštrukciePrávne predpisyRôzne

Na stránkach našej európskej partnerskej organizácie Fire Safety Europe bola spustená zaujímavá kampaň pod názvom „Spolupracujme na zlepšení požiarnej bezpečnosti“. Kampaň je organizovaná v súvislosti s nadchádzajúcimi voľbami do Európskeho parlamentu a je výzvou pre občanov a ich budúcich zástupcov, aby sa spoločne podieľali na zlepšovaní požiarnej bezpečnosti stavieb pre ľudí v Európskej únii.
Symbolickou zaujímavosťou kampane je skutočnosť, že oficiálnou tvárou kampane sa stal slovenský europoslanec pán Vladimír Maňka a myšlienka kampane sa plne stotožňuje aj s cieľmi našej asociácie, ktoré dlhodobo presadzujeme jednak na Slovensku a v súčasnosti aj v Európe prostredníctvom prezidenta EAPFP, ktorým je na obdobie troch rokov náš zástupca v European Association for Passive Fire Protection pán Ing. Miroslav Smolka, MBA.
Podrobnosti o kampani, ktorú oficiálne podporuje aj naša asociácia sa môžete dočítať v oficiálnom vydanom Manifeste v slovenskom jazyku Manifest SK, alebo priamo na linku Stránka kampane a sami ju môžete podporiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.