Otvorenie kancelárie generálneho sekretariátu APPO SR

Otvorenie kancelárie generálneho sekretariátu APPO SR

Rôzne

S potešením Vám chceme oznámiť, že dnes 6. 12. 2016 sme ako Mikulášsky darček pre členov APPO SR oficiálne ukončili rekonštrukciu a zariaďovanie kancelárie generálneho sekretariátu APPO SR, ktorá bude oficiálne otvorená dňa 13. 12. 2016 v deň 10. výročia založenia a zaregistrovania nášho občianskeho združenia na Ministerstve vnútra SR. V rámci kancelárie GS APPO SR, sme okrem služieb a pomoci našim členom a taktiež záujemcom o odbornú pomoc a spoluprácu z radov odbornej verejnosti v oblasti PBS, zriadili aj galériu významných slovenských osobností v oblasti požiarnej ochrany, ktorá je jedinou slovenskou galériou tohto typu na pamiatku všetkých, ktorí sa skutočne významným spôsobom pričinili o rozvoj požiarnej ochrany na Slovensku.
Prvými osobnosťami v galérii sú pán Ivan Hlava a pán Jaroslav Miko, ktorých prínos pre požiarnu ochranu nikdy nesmie zapadnúť prachom času a sme presvedčení, že sú to nasledovaniahodní odborníci pre nás všetkých, hoci už nie sú medzi nami. Aj týmto počinom im znovu chceme vzdať úctu a večnú spomienku vo farbách Mikulášskeho dňa, farbách hasičov a farbách APPO SR.
Preto Vám všetkým namiesto pár arašidových orieškov a pomaranča do pripravenej čižmičky, ako darček, posielame niekoľko záberov z novej kancelárie generálneho sekretariátu APPO SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.