Ocenenie členov APPO SR na medzinárodnom veľtrhu ELOSYS 2015

Ocenenie členov APPO SR na medzinárodnom veľtrhu ELOSYS 2015

Rôzne

V rámci 21. ročníka medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, energetiky, elektroniky, automatizácie, osvetlenia a telekomunikácií ELOSYS 2015 v Trenčíne sa tento rok prezentuje 148 firiem zo Slovenska, Českej republiky, Rakúska, Poľska, Nemecka, Veľkej Británie a Chorvátska.
Veľtrhu sa pravidelne zúčastňuje aj mnoho členov našej asociácie, ktorých v tomto ročníku reprezentujú spoločnosti DEHN, Eaton Electric, s.r.o., KOPOS SLOVAKIA s.r.o., OBO BETTERMANN s.r.o., Rittal s.r.o., VÚJE, a.s. a VUKI, a.s.

Neodmysliteľnou súčasťou veľtrhu sú súťaže „Elektrotechnický výrobok roka“, „Ekologický počin roka“, „Najúspešnejší exponát veľtrhu ELO SYS“, „Konštruktér roka“ a „Unikát roka“, ktoré už tradične organizuje Zväz elektrotechnického priemyslu SR.
Našu asociáciu teší skutočnosť, že práve dvaja uvedení členovia APPO SR, ktorý sa zúčastňujú veľtrhu boli ocenení za svoje výrobky a to nasledovne:

Cenu za „Elektrotechnický výrobok roka“ získala spoločnosť VUKI, a.s.
Výrobok: Káble pre primárny okruh jadrových reaktorov typu VVER 440 s garantovanou životnosťou minimálne 40 rokov bežnej prevádzky, následnú LOCA haváriu aj I. a II. etapu ťažkej havárie, typ LOCA SA

ČESTNÉ UZNANIE získala spoločnosť VÚJE, a.s.
Výrobok: Simulátor SWING EBO

Obom načim členom srdečne gratulujeme a zároveň Vás týmto pozývame na návštevu tohto veľtrhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.