Nový kooperačný webový portál Spolupracuj.me

Nový kooperačný webový portál Spolupracuj.me

Rôzne

Radi my sme Vás informovali o zaujímavom projekte našej partnerskej organizácie Zväzu elektrotechnického priemyslu Slovenskej republiky (ZEP SR), s ktorou naša asociácia už dlhodobo spolupracuje najmä v oblasti legislatívy a technickej normalizácie a generálny sekretár APPO SR je zástupcom ZEP SR v Rade pre technickú normalizáciu pri ÚNMS SR. V mesiaci október 2018 sa uskutočnil 3. ročník Elektrotechnickej konferencie ELKON 2018, na ktorej sa zúčastnili aj mnohí členovia APPO SR a okrem iného bol na konferencii prezentovaný projekt nového Kooperačného webového portálu s názvom Spolupracuj.me.

Jedná sa o jednoduchý, ale komplexný nástroj na podporu podnikania vytvorený špeciálne pre potreby priemyselných firiem. Web spolupracuj.me slúži na hľadanie kooperačných prienikov a prepojenie firiem navzájom, ale i na nadviazanie spolupráce firiem s konkrétnymi katedrami technických univerzít. Umelá inteligencia a prepracovaný systém spájania ponuky s dopytom šetrí užívateľom čas a prináša nové možnosti. Na portáli je možné ponúkať svoje produkty a služby, nájsť obchodného partnera či priestor pre ďalší rast. Firmám umožňuje riešiť aj praktické problémy, napríklad s dodávkami materiálu, služieb, aplikovaným výskumom, problémami vo výrobe a mnohé iné. Technickým univerzitám umožňuje ponúkať svoje kapacity a reagovať na konkrétne dopyty firiem.

Aj touto cestou chceme v mene našej asociácie vyjadriť podporu členom a vedeniu ZEP SR v ich prospešnej aktivite a zaželať veľa úspechov v ďalšej činnosti pre podporu podnikateľského prostredia. Dúfame, že aj nám sa v krátkom čase podarí sprístupniť na užívanie odbornej stavebnej verejnosti webovú aplikáciu Osvedčenia požiarnych konštrukcií, ktorú sme vyvíjali v spolupráci s mnohými odborníkmi v PO a príslušníkmi HaZZ, za čo sa im chceme poďakovať.

Viac sa o tomto pozoruhodnom projekte dozviete priamo na stránkach portálu Spolupracuj.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.