Nová ATN® 007 – chýbajúce ustanovenia pre riešenie PBS na Slovensku

Nová ATN® 007 – chýbajúce ustanovenia pre riešenie PBS na Slovensku

PožiarePrávne predpisyRôzne

Nikomu asi nie je potrebné pripomínať, obrovskú tragédiu v Londýne (Požiar Londýn), alebo obrovskú tragédiu v ruskom meste Kemerovo (Požiar Kamerovo)

Všetci ľudia trúchlia a vznikajú u nich tieto otázky:
1. „Zhoreli, či umreli títo ľudia (deti) podľa platných právnych predpisov“?
2. Sú predpisy pre požiarnu bezpečnosť stavieb, či vyžadovanie ich plnenia a sankcie pri ich neplnení, na úrovni 21. storočia?
3. Kto je zodpovedný za smrť dvoch ľudí pri požiari hotela Junior v Nízkych Tatrách, na ktorú sa „akosi“ pozabudlo? (Pamätáme si na podanie návrhu na trestné oznámenie ústredného orgánu štátnej správy na APPO SR, keď sme o tejto tragédii otvorene písali).
4. Prečo sa niektorí zodpovední za požiarnu ochranu radšej tvária ako manekýni v plesových uniformách a požiarnu bezpečnosť vnímajú ako politickú záležitosť, hoci každý politik či apolitik môže byť rovnako ohrozený požiarom ako každý iný občan?

Z uvedených dôvodov sme spracovali a vydali dokument ATN 007.

Na rozdiel od najnovšieho bombastického sociálneho balíčka avizovaného akýmsi neznámym poslancom NR SR, my poskytujeme ATN 007 úplne zdarma všetkým občanom SR (politici Vám nedajú nič zdarma, lebo niekde to musia predsa….). Norma nadobúda účinnosť od 1. apríla 2018, čo však nie je vtip, tak ako sa niekedy uplatňujú úsmevné ustanovenia niektorých platných právnych predpisov účinných od 1. apríla, ktoréhokoľvek roku.
ATN_007

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.