Veľký smútok zo straty vzácnej dámy, nielen v APPO SR

Veľký smútok zo straty vzácnej dámy, nielen v APPO SR

Rôzne

S hlbokým smútkom Vám oznamujeme, že nás navždy opustila naša dlhoročná kolegyňa Ing. Janka Sulová, ktorá zastupovala v našej asociácii jedného zo zakladajúcich riadnych členov APPO SR, spoločnosť VUKI, a.s. a zároveň bola odborným expertom Centra technickej normalizácie pre káble a vodiče pri Asociácii výrobcov káblov a vodičov ČR a SR.

Janka bola po štúdiách od 1.8.1983 do 31.7.2021 neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti VUKI, a.s.. Počas svojho dlhoročného pôsobenia v oblasti výskumu a vývoja, poradenstva pre káble, laky a živice odovzdala firme a celej odbornej verejnosti nespočetné a neoceniteľné odborné skúsenosti a hodnoty pri riešení mnohých projektov a neľahkých úloh. Svojimi odbornými názormi výrazne prispela napredovaniu riešenia problematiky protipožiarnej bezpečnosti stavieb v oblasti káblov s požiarnymi vlastnosťami, vďaka čomu je Slovenská republika od roku 2000 dlhodobo na čele európskeho pelotónu v tejto oblasti. Janke nikdy nechýbal nadhľad, humor a ľahkosť, s ktorou vedela čeliť veľkým úlohám a výzvam.
Aj po odchode do dôchodku bola v kontakte s kolegami, ktorým ochotne a s úsmevom pomáhala. Vždy aktívna, veselá a usmiata kolegyňa sa nesmierne tešila, že si naplno užije dôchodok. Žiaľ, táto jej túžba sa naplnila len čiastočne.

Janka, spomíname na Teba so žiaľom v srdci, vyjadrujeme česť Tvojej pamiatke a zároveň vyjadrujeme úprimnú sústrasť celej Tvojej rodine a všetkým, ktorí Ťa poznali a vážili si Tvoju vzácnosť a výnimočnosť. Nikdy nezabudneme.

1 komentár. Leave new

  • imrich mikolai
    27. septembra 2022 21:34

    Veľmi ma to mrzí, že tá zubatá s kosou kosí tak blízko. Berie si dobrých ľudí a svine tu necháva. Sviňucha. Mohla by, k nám dobrým ľuďom, chodiť po tej našej stovke, či???
    Osobne som už tiež v tej „ohrozenej zóne“, takže tak!!! Všetci ďôchodkom povinný“ BACHA.. Nedáme sa!!!

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.