Ústav na oživovanie zosnulej technickej normalizácie

Normalizácia

Naposledy sme Vás informovali 4. januára 2014 o tom, ako dôstojne sme sa rozlúčili so zosnulou 20. ročnou Slovenskou technickou normalizáciou. Neverili by ste však, čo sa udialo a deje zo strany tých, ktorí ju síce priviedli do hrobu a pochovali, ale z „neznámych príčin“ sa ju snažia opätovne priviesť k životu a venujú sa jej oživeniu novou formou „totálnej posmrtnej zdravotnej starostlivosti“. Podľa tajných informácií našich vyslaných spravodajcov svedčí o tom aj skutočnosť, že na Úrade pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR bol zriadený odbor, ktorý má neuveriteľný názov „SÚTN“. Podarilo sa nám zistiť, že ide o originálny klon zosnulého súrodenca a zistili sme aj jeho celé skutočné meno, ktoré je ešte neuveriteľnejšie t. j. Slovenský ústav technickej normalizácie. A že to s oživovacími snahami, nazveme to pracovne „Klona SÚTN“, myslia na ÚNMS SR skutočne vážne, dokazuje zriadenie tajného špičkového zdravotno-medicínskeho centra aj lôžkovou časť tohto ústavu na Štefanovičovej ul. 3 v Bratislave. Našim spravodajcom sa podarilo zistiť, že v termíne od 27. 1. do 31.1. 2014 budú telesné pozostatky alebo lepšie povedané, základný genetický materiál „Klona SÚTN“ tajne presúvané do tohto ústavu, v ktorom kvôli utajeniu celej operácie nie sú inštalované žiadne telefónne ani počítačové siete a dokonca tam nie je ani možnosť parkovania pre novinárskych či mediálnych nanažrancov.
Prvý deň tajného presunu priniesol aj dramatické situácie, ktoré len potvrdzujú stupeň utajenia akcie. Personál presúvajúci spomenutý genetický materiál dostal na otázku „A čo si máme vlastne zobrať ešte zo sebou a ide o trvalé presunutie alebo len dočasné?“ od zodpovedných osôb striktnú odpoveď: „Nestarajte sa, to nie je Vaša vec, zoberte si len to najnutnejšie (napr. zubnú kefku)“. Takže môžete sami posúdiť, čo je toto za výnimočná situácia.
Podľa posledných správ má lôžkové oddelenie ústavu také špičkové technické zdravotnícke vybavenie, že po dosiahnutí jeho hlavného poslania „Naklonovanie SÚTN“, bude slúžiť na terapiu duševného zdravia tých, ktorí toto všetko takto geniálne vymysleli.
Ďalej Vás budeme informovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.