Pozvánka na dve zaujímavé odborné konferencie

Požiarne konštrukciePrávne predpisyRôzne

Hoci je pre mnohých z nás ešte obdobie dovoleniek a oddychu, nezadržateľne sa blíži aj obdobie mnohých jesenných odborných konferencií. Z ich množstva je potrebné si naozaj starostlivo vyberať, pretože všetky sa nedajú absolvovať. Naša asociácia by Vám preto chcela odporučiť dve z nich, ktoré svojim odborným zameraním súvisia s cieľmi našej asociácie aj s činnosťou a spoluprácou našej asociácie s partnerskými odbornými organizáciami a inštitúciami.

 

STAVEBNÉ ÚRADY 2019
V poradí prvou, ktorú Vám odporúčame je konferencia STAVEBNÉ ÚRADY 2019, ktorá sa uskutoční už v septembri 2019 a to v dňoch 26. a 27. septembra 2019 v Demänovskej doline – Jasná, ktorú už tradične organizuje SLOVENSKÁ KOMORA STAVEBNÝCH INŽINIEROV pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Medzi témy tohtoročnej konferencie patrí aj legislatíva, zefektívnenie spolupráce stavebných úradov, účastníkov stavebných konaní a ďalších zainteresovaných osôb, nekalé praktiky v stavebníctve, ale aj kvalita stavieb a úlohy projektanta k jej dosiahnutiu.

Viac informácii o konferencii, program a prihlášku nájdete priamo na webe SKSI na linku:
STAVEBNÉ ÚRADY 2019

 

 

Protipožiarna ochrana budov v roku 2020
V poradí druhou je konferencia Protipožiarna ochrana budov v roku 2020, ktorá sa uskutoční 21. novembra 2019 v Bratislave a organizuje ju Vydavateľstvo Eurostav spol. s.r.o., člen medzinárodnej mediálnej skupiny FORUM MEDIA GROUP GMBH s podporou Asociácie pasívnej požiarnej ochrany Slovenskej republiky, členom European Assiciation For Passive Fire Protection (EAPFP). Na tejto odbornej konferencii sa dozviete najdôležitejšie požiadavky a koncepty požiarnej bezpečnosti stavieb, čo zefektívňuje projektovú prípravu, ako aj prevádzku stavieb. Medzi mnohé zaujímavé témy konferencie, ktorými prispejú aj naši odborní spíkri (Ing. Ján Dekánek a Ing. František Gilian) patria prednášky o možnosti využitia systému BIM pri navrhovaní a prevádzkovaní stavby z hľadiska požiarnej bezpečnosti a elektronickej e-aplikácii na osvedčenie požiarnych konštrukcií ich zhotoviteľmi na stavbách.

Viac informácii o konferencii, program a prihlášku nájdete priamo na webe Vydavateľstva Eurostav spol. s r.o. na linku:
Protipožiarna ochrana budov v roku 2020

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.