APPO SR pripravuje seminár pre špecialistov PO

Riešenie PBSRôzne

V nadväznosti na prebiehajúcu diskusiu na stránkach www.appo.sk o kvalite a systéme odbornej prípravy a vzdelávania špecialistov PO a v súvislosti s novými požiadavkami vyhlášky MV SR č. 94/2004 Z.z. a súvisiacich technických noriem sa APPO SR rozhodla zorganizovať odborný seminár pre špecialistov PO. Seminár bude odborne zameraný na objasnenie problematiky požiarnych konštrukcií v ich celom existujúcom spektre (návrh, zhotovenie, osvedčenie). Požiadavky na požiarne konštrukcie boli zavedené v SR ako v prvej krajine EÚ, čo by sme mali ako odborníci v oblasti PBS oceniť najmä v súvislosti s legislatívou nového prístupu v oblasti stavebných výrobkov (Nariadenie EP a rady EÚ č.305/2011), ktorá okrem iného predpokladá stanovenie takýchto požiadaviek na úrovni jednotlivých členských štátov pri zabudovaní stavebných výrobkov do stavby.
Momentálne zisťujeme záujem o tento seminár zo strany špecialistov PO, ktorý by sme chceli uskutočniť v mesiaci september tam, kde bude oň najväčší záujem. Nejde nám o akúkoľvek zárobkovú činnosť ale o propagáciu toho, čo je potrebné so strany požiadaviek PBS plniť, preto väčšinu nákladov na seminár bude znášať APPO SR. Samozrejme, že nejaký symbolický účastnícky poplatok za seminár bude potrebné zaplatiť (okrem členov APPO SR) aby nám aspoň požičali napr. miestny amfiteáter.
V prípade Vášho záujmu ho prejavte uvedením svojich údajov na e-mail: sekretariat@appo.sk

POZOR: Môžete uviesť aj konkrétne otázky, na ktoré by ste chceli počuť odpovede z uvedenej oblasti na seminári, pretože podľa toho budeme pripravovať aj program a jeho priebeh. Využite možnosť, že nebudete musieť počúvať celý seminár to, čo už dávno viete (alebo nechcete vedieť), ako to býva zvykom na odbornej príprave. V opačnom prípade to môže byť pre Vás len strata času.
O výsledku prípravy seminára a o ďalších podrobnostiach Vás budeme informovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.