Organizujeme 1. Odbornú konferenciu MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2023

Organizujeme 1. Odbornú konferenciu MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2023

Právne predpisyRiešenie PBSRôzne

Chceli by sme odbornú verejnosť informovať, že dnes sme zverejnili oficiálnu pozvánku s prihláškou na 1. Odbornú konferenciu MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2023 (MPBS 2023), ktorá by sa mala konať každoročne pre potreby odbornej verejnosti z hľadiska celoživotného vzdelávania a získavania najnovších informácií v oblasti protipožiarnej bezpečnosti stavieb (PBS) z domova aj zo zahraničia.

Tohtoročná konferencia MPBS 2023 s účasťou zahraničných odborníkov, ktorá sa bude konať v hoteli PARTIZÁN v obci Bystrá na Táloch dňa 25.5.2023 bude konkrétne zameraná na súčasné aktuálne témy v oblasti PBS doma aj v zahraničí. Na konferencii vystúpi množstvo skúsených lektorov a odborníkov v oblasti PBS zo štátnej správy, univerzitného prostredia, aplikačnej praxe, navrhovania PBS a ďalších oblastí súvisiacich s PBS. Okrem nosných tém konferencie uvedených v pozvánke bude určite priestor aj na diskusiu o ďalších dôležitých a aktuálnych témach súvisiacich s PBS, akými sú elektromobilita v stavbách a fotovoltika na stavbách z hľadiska PBS. Konferencia je svojim obsahom určená pre Vás všetkých, ktorí sa zaoberáte akýmikoľvek činnosťami v oblasti PBS od štúdia, navrhovania až po realizáciu a kontrolu súvisiacich stavebných a montážnych prác. Konferenciu podporili Prezídium Hasičského a záchranného zboru, Zväz elektrotechnického priemyslu Slovenskej republiky, ktorého je APPO SR zväzovým členom a naša partnerská Asociácia výrobcov minerálnych izolácií. Generálnym partnerom konferencie je náš riadny dlhoročný člen, spoločnosť OBO Bettermann s.r.o, za čo jej aj touto cestou ďakujeme. Našimi mediálnymi partnermi sú Slovenský elektrotechnický zväz – Komora elektrotechnikov Slovenska (SEZ-KES) a spoločnosť ELEKTRO MANAGEMENT s.r.o.

Tešíme sa na Vašu účasť, ktorú môžete potvrdiť priamo z Pozvánky s prihláškou, v rámci ktorej je možnosť uhradiť aj poplatky pre účastníkov a vystavovateľov v rôznych kategóriách na našom e-shope v kategórii Konferencie a semináre.

Konferencia je propagovaná aj na stránkach a v materiáloch týchto našich členov a partnerov:
OBO Bettermann s.r.o.
Fire Electric Institute s.r.o.
Strader s.r.o.
Asociácia výrobcov minerálnych izolácií, z.z.p.o.
KOPOS Slovakia, s.r.o.
Totuus, s. r. o.
Schrack Technik s.r.o.
www.infoma.sk – DATABÁZA OVERENÝCH FIRIEM
ELKOND HHK, a.s.
PPA CONTROLL, a.s.
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.