Prístupné technické dokumenty ASFP v oblasti protipožiarnej bezpečnosti

Prístupné technické dokumenty ASFP v oblasti protipožiarnej bezpečnosti

Riešenie PBS

Chceli by sme Vás informovať, že ASSOCIATION FOR SPECIALIST FIRE PROTECTION (ASFP), ktorá je našou partnerskou asociáciou v rámci European association for passive fire protection (EAPFP) počas pandémie zrušila všetky poplatky za ich technické publikácie v elektronickej podobe. Oznamujú to na svojej stránke https://data.asfp.org.uk/default.php?cmd=213, kde sa uvádza, že ASFP na podporu priemyslu počas pandémie Koronavírusu zrušila VŠETKY poplatky za sťahovanie svojich technických publikácií, čo umožňuje BEZPLATNÝ prístup verejnosti k celej škále pokynov ASFP. Nájdete tam aj členenie publikácií podľa odborného zamerania.

Tento mesiac ASFP vydala publikáciu o požiarnej vzduchotechnike a ZOTSH ako európsku verziu, t. j. verziu, ktorej základom je súbor EN 1366-x. Publikácia je vhodná nielen pre ŠPO, ale aj projektantov VZT a ZOTSH.

Stiahnuť si ju môžete zadarmo po registrácii na adrese
https://data.asfp.org.uk/default.php?cmd=210&doc_category=239
alebo bez potreby registrácie si ju môžete stiahnuť TU

V tejto súvislosti pripravujeme v krátkom čase v rámci našej webovej stránky novú časť v menu DOKUMENTY, kde uverejníme všetky technické publikácie ASFP na voľné stiahnutie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.