2. Odborná konferencia MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2024

2. Odborná konferencia MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2024

Právne predpisyRiešenie PBSRôzne

Chceli by sme odbornú verejnosť informovať, že dnes sme zverejnili oficiálnu pozvánku s prihláškou a program na 2. Odbornú konferenciu s medzinárodnou účasťou MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2024 (MPBS 2024), ktorá sa koná pre potreby odbornej verejnosti z hľadiska celoživotného vzdelávania a získavania najnovších informácií v oblasti protipožiarnej bezpečnosti stavieb (PBS) z domova aj zo zahraničia.

Tohtoročná konferencia MPBS 2024 s účasťou zahraničných odborníkov, sa bude konať v  kongresovom centre AquaCity Poprad dňa 16.5.2024 s možnosťou účasti na odbornej exkurzii konanej dňa 17.5.2024 predpoludním v neďalekých Batizovciach, kde sídli najväčšie slovenské skúšobné laboratórium pre požiarne skúšky stavebných výrobkov, spoločnosť Fires s.r.o. Na konferencii vystúpi množstvo skúsených lektorov a odborníkov v oblasti PBS zo štátnej správy, univerzitného prostredia, aplikačnej praxe, navrhovania PBS a ďalších oblastí súvisiacich s PBS. Konferencia je svojim zameraním určená pre Vás všetkých, ktorí sa zaoberáte akýmikoľvek činnosťami v oblasti PBS od štúdia, navrhovania až po realizáciu a kontrolu súvisiacich stavebných a montážnych prác. Generálnym partnerom konferencie je náš riadny dlhoročný člen, spoločnosť OBO Bettermann s.r.o, za čo jej aj touto cestou ďakujeme. Konferenciu podporili ako hlavní partneri spoločnosť STÖBICH Brandschutz s.r.o., Slovenská komora stavebných inžinierov, Prezídium Hasičského a záchranného zboru a ďalší naši odborní, mediálni a reklamní partneri uvedení na všetkých propagačných materiáloch konferencie.

Tešíme sa na Vašu účasť.

V rámci pozvánky s prihláškou je aj možnosť uhradiť účastnícke a vystavovateľské poplatky v rôznych kategóriách na našom e-shope v kategórii Konferencie a semináre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.