2. Odborná konferencia MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2024

2. Odborná konferencia MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2024

Právne predpisyRiešenie PBSRôzne

Chceli by sme odbornú verejnosť informovať, že dnes sme zverejnili oficiálnu pozvánku s prihláškou a program na 2. Odbornú konferenciu s medzinárodnou účasťou MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2024 (MPBS 2024), ktorá sa koná pre potreby odbornej verejnosti z hľadiska celoživotného vzdelávania a získavania najnovších informácií v oblasti protipožiarnej bezpečnosti stavieb (PBS) z domova aj zo zahraničia.

Tohtoročná konferencia MPBS 2024 s účasťou zahraničných odborníkov, sa bude konať v  kongresovom centre AquaCity Poprad dňa 16.5.2024 s možnosťou účasti na odbornej exkurzii konanej dňa 17.5.2024 predpoludním v neďalekých Batizovciach, kde sídli najväčšie slovenské skúšobné laboratórium pre požiarne skúšky stavebných výrobkov, spoločnosť Fires s.r.o. Na konferencii vystúpi množstvo skúsených lektorov a odborníkov v oblasti PBS zo štátnej správy, univerzitného prostredia, aplikačnej praxe, navrhovania PBS a ďalších oblastí súvisiacich s PBS. Konferencia je svojim zameraním určená pre Vás všetkých, ktorí sa zaoberáte akýmikoľvek činnosťami v oblasti PBS od štúdia, navrhovania až po realizáciu a kontrolu súvisiacich stavebných a montážnych prác. Generálnym partnerom konferencie je náš riadny dlhoročný člen, spoločnosť OBO Bettermann s.r.o, za čo jej aj touto cestou ďakujeme. Konferenciu podporili ako hlavní partneri Slovenská komora stavebných inžinierov a Prezídium Hasičského a záchranného zboru a ďalší naši odborní, mediálni a reklamní partneri uvedení na všetkých propagačných materiáloch konferencie.

Tešíme sa na Vašu účasť.

V rámci pozvánky s prihláškou je aj možnosť uhradiť účastnícke a vystavovateľské poplatky v rôznych kategóriách na našom e-shope v kategórii Konferencie a semináre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.