Videozáznam z konferencie Monitor PBS 2023

Požiarne konštrukcieRiešenie PBSRôzne

Pred nedávnom 25. 5. 2023 sme v hoteli PARTIZÁN v Bystrej – Tále organizovali 1. Odbornú konferenciu s medzinárodnou účasťou MONITOR PROTIPOŽIARNEJ BEZPEČNOSTI STAVIEB 2023.

Konferencia mala medzi účastníkmi veľmi pozitívny ohlas a zúčastnilo sa jej 150 odborníkov z oblasti požiarnej ochrany. Už pri jej príprave sme pre veľký záujem odbornej verejnosti o účasť avizovali, že pripravíme videozáznam z celého priebehu konferencie vrátane odborných prednášok, ktorý bude k dispozícii pre tých, ktorí sa pre nedostatok kapacity nemohli priamo zúčastniť tejto zaujímavej a podnetnej akcie.
V súčasnosti finišujeme na príprave a sprístupnení tohto rozsiahleho multimediálneho materiálu, ktorý bude k dispozícii na našom webovom sídle a Vy si ho budete môcť prezrieť a presvedčiť sa, že budúci rok sa Vám určite oplatí byť účastníkom druhého ročníka konferencie MONITOR PBS 2024, ktorý sme už začali pripravovať.

Zatiaľ sme pre Vás spracovali krátku multimediálnu upútavku z priebehu tohto ročníka, ktorú si môžete stiahnuť na linke MONITOR PBS 2023 – hotel PARTIZÁN, Bystrá – Tále, 25. máj 2023

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.