Odborná elektrotechnická konferencia ELTECH SK opäť prezenčnou formou

Odborná elektrotechnická konferencia ELTECH SK opäť prezenčnou formou

Nezaradené

Naša partnerská organizácia, spoločnosť ELEKTRO MANAGEMENT, s.r.o. organizuje pod dlhšom období spôsobenom pandémiou, jednu z prvých odborných elektrotechnických konferencií s prezenčnou účasťou pod názvom ELTECH SK, ktorá sa uskutoční v dňoch 7. – 9. 6. 2021 v Hornom Smokovci v Grand hoteli Bellevue****.
Medializovaním tejto informácie, chceme podporiť jednak nášho partnera, taktiež podporiť návrat k bežnému stretávaniu sa odbornej verejnosti a samozrejme aj oživenie sektora služieb v oblasti reštauračných a ubytovacích zariadení, ktoré na vlastnej koži významne pocítili dopady pandémie.
Na konferencii budú prednášané aj témy týkajúce sa elektromobility, t. j. aktuálnej oblasti, v ktorej naša asociácia v spolupráci s elektrotechnikmi so SEZ-KES v apríli 2021 vydala novú ATN® 010. Teší nás, že vydanie ATN® 010 má pozitívny ohlas nielen na Slovensku, ale aj u projektantov z Českej republiky. Tento dokument ocenili kolegovia z Českej republiky doslovne takto:

„Wow, fascinující. O něčem takovém si v CZ můžeme nechat akorát tak zdát.“

Je potešiteľné, že sa na tejto konferencii aktívne zúčastnia aj lektori z radov členov Asociácie pasívnej požiarnej ochrany SR a konferenciu podporia, ako partneri, aj naše členské spoločnosti DEHN+SÖHNE GmbH, OBO BETTERMANN s.r.o. a Strader. s.r.o. Naša asociácia podporuje konferenciu ako mediálny partner. Viac informácií a podrobností o konferencii nájdete priamo na linku https://www.elektromanagement.sk/podujatie/xi-eltechsk_2021/ alebo v informačnom dokumente uverejnenom na stiahnutie Informácia ELTECH SK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.